алмаз кристаллическая решетка
насадки стоматологічні пилосос
самоцветов на проволочной основе
флюс паста для пайки срібла

Search

Цікаве...

Нейропластичность. Новый взгляд на патофизиологию депрессии

Нейропластичность. Новый взгляд на патофизиологию депрессии

Нейропластичность.

Новый взгляд на патофизиологию депрессии

Чим хронічна втома відрізняється від депресії?

Хронічна втома - стан вираженої слабкості, стомлюваності, коли людина втомився і хоче відпочити. Його руки і ноги стають важкими, його голова повільно думає. Після гарного відпочинку він відновлюється, відчуває приплив сил, зовні виглядає відпочив або, принаймні, не закатованим. З'являються сили працювати, відпочивати, загалом, робити все, що захоче.
Депресія - стан подібна за відчуттю слабкості і хронічної втоми, тільки ще присутній знижене тужливий настрій, нічого не хочеться робити і порушується нічний сон. Після якісного відпочинку ситуація не змінюється і всі симптоми зберігаються.
Це ще більше пригнічує і людина починає втрачати віру в свої сили і можливості відновлення.
На цьому тлі наростає душевний неспокій. Найчастіше, приєднується поколювання і дискомфорт у ділянці серця, перепади артеріального тиску, головний біль.
З'являються перші результати аналізів ЕКГ, загального аналізу крові, сечі і т.д., які говорять про те, що все в нормі, а почуття хвороби все одно зберігається.

Детальніше: Чим хронічна втома відрізняється від депресії?

Депресія - стан, якого можна позбутися.

Депресія - стан, якого можна позбутися.
Якщо ви відчуваєте лише легкі ознаки депресії протягом кількох днів - Ви можете спробувати впоратися з нею самостійно. Встановіть собі граничний термін, коли Ви очікуєте настання поліпшення і якщо цього не відбувається - звертайтеся до спеціаліста.
Перші кроки в лікуванні депресії
1. Дізнайтеся більше про депресії і методи її лікування з матеріалів нашого сайту. Відмітьте, які симптоми є у Вас, прочитайте про існуючі методи лікування, Ви можете прочитати, які питання Ви, можливо, будете обговорювати з лікарем.
2. Зверніться до фахівця - лікаря-психотерапевта. Він допоможе Вам визначити, чи є у Вас депресія і як з нею можна впоратися.
3. Поговоріть з родичами або друзями. Депресія могла віддалити Вас від них. Близькі люди можуть підтримати Вас у цей період і допомогти знайти фахівця для захворювання. Ви не зобов'язані залишатися з депресією один на один. Після розмови з близькими Вам полегшає.

Детальніше: Депресія - стан, якого можна позбутися.